صنایع غذایی دلفین با هدف تهیه وتولید غذای سالم با محوریت زیتون در سال 1380 فعالیت خود را در استان زنجان آغاز نمود. این برند با بیش از 20 سال سابقه فعالیت با عنایت به محل استقرار کارخانه در استان زنجان از بهترین محصولات زیتون ایرانی که در باغات منطقه طارم زنجان می­باشند به تولید انواع روغن زیتون و فرآورده­های زیتون در ظرفیت­های متنوع پرداخته است. این برند با هدف تولید غذای سالم با محوریت زیتون، زنجیره تامین این محصول را از مزرعه تا سفره­های مصرف­کنندگان ایجاد کرده است. مشعوف نمودن مصرف­کنندگان از لحاظ کیفیت، پشتیبانی و تداوم مستمر کیفیت محصولات و نگرش تخصصی به فروش و سیستم توزیع از جمله ارزش­های کلیدی در این مجموعه می­باشد. عملکرد دلفین با بیش از 20 سال فعالیت در حوزه تولید، افتخارات گرانقدری را طی سالیان متمادی همچون شناخته­شدن به عنوان برترین برند کیفی با بالاترین تنوع محصولات با محوریت زیتون به همراه داشته است.

چشم­انداز

  • ارتقا کیفیت برتر کشوری به کیفیت جهانی
  • تولید انواع محصولات با عالی­ترین شاخص­های استاندارد جهانی از لحاظ تنوع محصول، تولید و روش­های جدید استحصال و مصرف
  • ایجاد فرهنگ صحیح مصرف غذای سالم با استفاده از تمامی ابزارهای رسانه­­ای و سایر امکانات مورد نیاز در سطح داخلی و جهانی به منظور ارتقاء سلامت.

بیانیه ماموریت

صنایع غذایی دلفین با تمرکز بر سه اصل مهم در تولید مبنی بر سلامت، اصالت و طعم ویژه و ماندگار محصولات و همچنین با بهره­گیری از زبده­ترین محققان داخلی و خارجی در تلاش می­باشد تا به بهترین روش­های تولید و فرآوری بپردازد. این مجموعه در تلاش است تا با کشورهای صاحب این صنعت جهت زنجیره تامین، انتقال تکنولوژی، فرآوری و همچنین برندسازی تعاملی سازنده داشته باشد. با توجه به تولید روغن زیتون برای نخستین بار با روش استحصال از میوه نوبرانه زیتون توسط دلفین، این برند به منظور ارتقاء و توسعه روز افزون در زمینه­های تغذیه­ای، آرایشی و بهداشتی با محوریت زیتون و روغن زیتون در تلاش می­باشد.